Vizitka s kontakti


SedežZa Savo 6, 1430 Hrastnik, Slovenija
Telefon+386 (0)3 56 41 702
+386 (0)3 56 43 702
Fax+386 (0)3 56 44 048
E-mailinfo@tki.si
Število zaposlenih139
ID številka za DDVSI42990912

Kontakti TKI Hrastnik, d.d.

Vodstvo

Glavni izvršni direktor družbe Branko Majes
branko.majes@tki.si
+386 (0)3 620 5630
(Tajništvo)
Izvršni direktor za razvoj in tehnična vprašanja Radoš Zornik
rados.zornik@tki.si
+386 (0)3 620 5640
Finančna direktorica Bojana Špajzer
bojana.spajzer@tki.si
+386 (0)3 620 5631

PC Široka potrošnja

PC Široka potrošnja
Direktor Stevica Čeko
stevica.ceko@tki.si
+386 (0)3 620 5627


Prodaja
Direktor Stevica Čeko
stevica.ceko@tki.si
+386 (0)3 620 5627
Domači trg Marjeta Čeperlin
marjeta.ceperlin@tki.si
+386 (0)3 620 5610
Domači in tuji trg Liljana Meterc
liljana.meterc@tki.si
+386 (0)3 620 5611


Informacije o izdelkih
Nega perila, detergenti za posodo, čistilna in higienska sredstva Jasmina Pirnavar
jasmina.pirnavar@tki.si
+386 (0)3 620 5746
Industrijska čistila, tekstilni aditivi,
sredstva za obdelavo vod & bazenskih vod
Franc Slapničar
franc.slapnicar@tki.si
+386 (0)3 620 5679
Prehrambeni dodatki
Nataša Dolanc
natasa.dolanc@tki.si
+386 (0)3 620 5629
Mineralna gnojila Sonja Kovačič
sonja.kovacic@tki.si
+386 (0)3 620 5624
http://www.horty.si

PC Fosfati

PC Fosfati
Direktor Igor Strajnar
igor.strajnar@tki.si
+386 (0)3 620 5723


Prodaja
Vodja Nataša Mrak
natasa.mrak@tki.si
+386 (0)3 620 5636
Kalcijevi fosfati
Irena Planinc
irena.planinc@tki.si
+386 (0)3 620 5621
Prodajni predstavnik za italijanski trg Danilo Lukman
danilo.lukman@tki.si
+386 (0)40 696 192

PC Kloralkalna elektroliza

PC Kloralkalna elektroliza
Direktor Boris Kreže
boris.kreze@tki.si
+386 (0)3 620 5767


Prodaja
Direktor Marija Knavs
marija.knavs@tki.si
+386 (0)3 620 5637
Irena Planinc
irena.planinc@tki.si
+386 (0)3 620 5621
Tatjana Imperl
tatjana.imperl@tki.si
+386 (0)3 620 5619
Prodajni predstavnik za italijanski trg Danilo Lukman
danilo.lukman@tki.si
+386 (0)40 696 192

Nabava

Nabava Andreja Gajšek
andreja.gajsek@tki.si
+386 (0)3 620 5612

Finančno področje

Finance Vesna Majes
vesna.majes@tki.si
+386 (0)3 620 5643

Ekologija

Ekologija Branka Vizler
branka.vizler@tki.si
+386 (0)3 620 5747

Kontakti v skupini TKI Hrastnik

Rastki, d.o.o. Hrastnik

RASTKI, d.o.o. Hrastnik
Industrijska prodajalna
Franci Vozlič
rastki@siol.net
+386 (0)3 620 5667
http://www.rastki.si

Hortivita, d.o.o.

Hortivita, d.o.o.
Mineralna gnojila
Sonja Kovačič
sonja.kovacic@horty.si
+386 (0)3 620 5624
http://www.horty.si

TKI Drogerija, d.o.o.

TKI Drogerija, d.o.o. Stevica Čeko
stevica.ceko@tki.si
+386 (0)3 620 5627

Zorka Pharma Hemija d.o.o.

Zorka Pharma Hemija d.o.o. Zoran Popadić
zoran.popadic@zorkahemija.com
+381 (15) 7160 232
+381 (65) 898 12 50
http://www.zorkahemija.com/

Razvojni partnerji

RC eNeM d.o.o

RC eNeM d.o.o
podružnica Nano materiali
Urška Jerman
urska.jerman@rc-enem.si
+386 (0)3 620 5722
http://www.rc-enem.si