Pšenica: za boljši razvoj klasa se v fazi začetka klasenja uporabi 4 kg gnojila/ha.
Koruza: za vzpodbujanje intenzivne rasti se v fazi 4-7 listov uporabi količina 3 kg/ha; aplikacija gnojila se ponovi v fazi formiranja stebla v količini 4 kg/ ha – gnojenje bo vplivalo na povečanje pridelka zrnja.
Krompir: ko se vrste sklenejo, se uporabi 4 kg gnojila/ha – gnojenje bo izboljšalo kvaliteto gomoljev.
Oljna ogrščica: za povečanje teže zrnja se v času pojava socvetja do začetka cvetenja uporabi 5 kg gnojila/ha.
Buče: gnojenje v času začetka cvetenja v količini 3-5 kg/ha bo vzpodbudilo cvetenje rastlin.
Vrtnine: za boljše ukoreninjanje rastlin se uporabi foliarno 0,2-0,3% koncentracija (za mlade rastline je potrebno uporabiti nižje koncentracije), pri zalivanju se uporabi 0,3-0,5% koncentracija. Z gnojenjem začnemo 14 dni po vzniku/presajanju rastlin oziroma takrat, ko imajo rastline dovolj razvito listno maso. Gnojimo v 7-10 dnevnih razmikih 3-4x.
Sadjarstvo, vinogradništvo: za boljšo ukoreninjanje rastlin in za večji cvetni nastavek se v začetku sezone uporabi pri foliarni aplikaciji 0,5-0,7% koncentracija 2-3x. Gnojilo je posebej učinkovito pri gnojenju starih rodnih nasadov za vzpodbudo rasti in obnovo koreninskih laskov.
Okrasne rastline: za izboljšan razvoj koreninskega sistema se uporabi za zalivanje 0,2-0,3% koncentracija (za mlade rastline je potrebno uporabiti nižje koncentracije), za foliarno gnojenje se uporabi 0,1% koncentracija. Gnojilo uporabimo 3-4x v 7-10 dnevnih razmikih.
Fertirigacija rastlin: uporabi se 0,1-0,2% koncentracija (1-2 g/l vode).